KOŤÁTKO směs 30ml - Bachovy květové esence

KOŤÁTKO směs 30ml - Bachovy květové esence

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Příprava při objednání

Příchod kotěte do nového domova, jeho přeprava a změna prostředí. Usnadněte mu obrovskou změnu v jeho životě a předejděte pozdějším případným nepříjemnostem v chování, způsobeným právě tímto traumatem způsobeným odebráním od matky a první cestou.

245 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Dostupné

KOŤÁTKO směs 30 ml

Složení směsi (lahvička 30ml s kapátkem):
Kojenecká voda
Bachovy květové esence 14 kapek
Lékárenský alkohol

Příchod kotěte do nového domova je poznamenán dlouhou řadou traumatizujících událostí - od odebrání od mámy, přes cestování autem či vlakem, až po zasazení do zcela nového prostředí, kde jsou nejen cizí lidé, ale někdy i cizí kočky či psi.  My máme velkou radost z nového člena rodiny, drobná chyba či přehlédnutí z vaší strany může ale vést k trvalým potížím při přepravě a při adaptaci na nové prostředí. Pamatujte, že každé zvíře je jiné, má svoji osobnost a vlastní povahu a také rozdílné vnímání a prožívání situací. Kočka je složité stvoření, může mít velmi instinktivní chování, které my lidé těžko chápeme. Směs "Koťátko" pokrývá všechny potíže, které se u příležitosti nového života vyskytnou, nosnou esencí je v tomto případě krizová esence Rescue Remedy. Směs není určena pro trvalé užívání. Během přepravy podávejte intenzivně, potírejte čumáček a tlapičky kotěte. Totéž po příjezdu domů. Další dny podávejte již běžným způsobem až do úplného využívání směsi.

Důležité rady: Bachovy květové esence podáváme pravidelně a před podáním vždy protřepeme lahvičku!!! Nesmíme žádný den vynechat. Dodržování těchto zásad je pro dosažení dobrých výsledků velmi důležité. Nezapomeňte také, že zvířátko žije s Vámi a Vy ho znáte nejlépe. Proto je na Vás, abyste dobře vyhodnotili jeho chování. To, co považujete za agresi, může být zapříčiněno nepřiměřeným stresem. Pomočování může být schválností, ale také může být projevem strachu anebo nemoci. Právě tak smutek či apatie psa či kočky může mít zdravotní důvody. Pokud si nejste jistí, nikdy zvíře nenechte bez pomoci. Vždy je nutné zajistit prohlídku u veterinárního lékaře. Bachovy květové esence nejsou náhradou této péče, ale vhodně ji doplňují.

Dávkování: Podáváme minimálně 4x 4 kapky denně u psů a koček. Podávání zajistíme podle podmínek, v nichž se zvířetem žijeme. To znamená, že pokud je někdo se zvířetem denně doma, může pravidelné podávání zajistit. Pokud nejsme se zvířetem v kontaktu přes den, podáme zvířeti kapky ráno po probuzení, poté před naším odchodem do práce či do školy nakapeme dvě dávky do misky s vodou k pití, případně na krmení. Při příchodu domů opět podáme jednu dávku zvířátku přímo a ještě jednou nakapeme před odchodem do postele. Podání: Kapky podáváme zvířátku přímo na jazyk. Pokud k tomu zvíře není ochotné, je možné podat kapky na dlani, ve vodě k pití, na oblíbeném pamlsku i na krmení /třeba v granuli/.

Sledování stavu: datum počátku užívání si zaznamenáme do kalendáře. Na začátku užívání si můžeme zapsat poznámky k emocím a chování, které chceme kapkami změnit. Po dvou týdnech pravidelného užívání projděte znovu bod po bodu a zapište si, co a jak se zlepšilo. Totéž udělejte po čtyřech týdnech a poté po šesti týdnech. Teprve pak můžete definitivně vyhodnotit, jak esence pomohly. Podle toho se dále rozhodnete, zda již není nutné esence podávat, či zda změníte např. složení směsi esencí. Své poznatky můžete prokonzultovat a také zapsat do Knihy návštěv ostatním chovatelům pro informaci.

Štítek na lahvičce: poskytuje údaje: název směsi (určení), obsah lahvičky v ml, složení směsi, datum namíchání, doba trvanlivosti, označení výrobce, krátká informace k použití, jméno kočky (uvede-li jej objednávající do poznámky při objednání).

Poučení: Zabraňte kontaminaci kapátka a vody v lahvičce. Kojenecká voda se při nevhodném zacházení může zakalit a znehodnotit. Nevystavujte lahvičku přímému slunečnímu světlu a horku. Neskladujte v blízkosti elektromagnetického pole (televize, mobil, mikrovlnná trouba aj.). Pokud si nepřejete směs konzervovat alkoholem, je nutné toto přání napsat do poznámky při objednání. Upozorňujeme, že obsah alkoholu je pro zvířátko zanedbatelný, pro zachování kvality směsi je ale významný. Do poznámky můžete napsat i jméno zvířátka, které chcete mít na štítku lahvičky.

Nový komentář

* (Povinné)

VOLEJTE:  

 724 821 700

Pište přes formulář ZDE

 

  

Bachovy esence pro zvířata

Bachovy esence pro psy a kočky

VÁŠ DÁREK!

K originálním anglickým esencím dostáváte lahvičku s kapátkem ZDARMA jako dárek! Lahvičku v počtu jednoho kusu přiložíme k Vaší objednávce.

Bachovy květové esence

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE obchod a poradenství - netkatalog.czChovatelské potřeby - netkatalog.cz

Přihlášení