ZNAČKOVÁNÍ směs 30ml - Bachovy květové esence

ZNAČKOVÁNÍ směs 30ml - Bachovy květové esence

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Příprava při objednání

Značkování a močení ze vzdoru, z nutkavého chování, z nízkého postavení v domácnosti s jiným silně dominantním zvířetem, z teritoriálních důvodů.

253 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Dostupné

ZNAČKOVÁNÍ směs 30ml

Složení směsi (lahvička 30ml s kapátkem):
Kojenecká voda
Bachovy květové esence 14 kapek
Lékárenský alkohol 6 kapek

Značkování je nepříjemný problém. Je-li pes chytrý a uvědomuje si dobře, že se nám jeho zvedání nožky nezamlouvá, často jej při činu ani nepřistihneme. Zato pak cítíme, že se mu to povedlo. A to klidně všude - na odložených taškách, skříních, botníku i sedačce či květináči. Bohužel, tady ani Bachovy esence nejsou zárukou, že nad tímto problémem zvítězíme. Mohou toto chování významně upravit, ale ze zkušenosti můžu říci, že je to tak půl na půl. Jde o instinktivní chování a příroda je mocná. Můžete to ale zkusit a dát psovi šanci, aby zůstal "celý". Někdy je v tom i trochu vzdoru, nejenom volání přírody. Pes ví, že nesmí, pokud je tak vychováván. A přece to udělá znovu a znovu a často i proto, že se mu nezamlouvá, co právě děláte vy.

Důležité rady: Bachovy květové esence podáváme pravidelně a před podáním vždy protřepeme lahvičku!!! Nesmíme žádný den vynechat. Dodržování těchto zásad je pro dosažení dobrých výsledků velmi důležité.
Nezapomeňte také, že zvířátko žije s Vámi a Vy ho znáte nejlépe. Proto je na Vás, abyste dobře vyhodnotili jeho chování. To, co považujete za agresi, může být zapříčiněno nepřiměřeným stresem. Pomočování může být schválností, ale také může být projevem strachu anebo nemoci. Právě tak smutek či apatie psa může mít zdravotní důvody. Pokud si nejste jistí, nikdy zvíře nenechte bez pomoci. Vždy je nutné zajistit prohlídku u veterinárního lékaře. Bachovy květové esence nejsou náhradou této péče, ale vhodně ji doplňují.
Dávkování: Podáváme minimálně 4x 4 kapky denně u psů a koček. Podávání zajistíme podle podmínek, v nichž se zvířetem žijeme. To znamená, že pokud je někdo se zvířetem denně doma, může pravidelné podávání zajistit. Pokud nejsme se zvířetem v kontaktu přes den, podáme zvířeti kapky ráno po probuzení, poté před naším odchodem do práce či do školy nakapeme dvě dávky do misky s vodou k pití, případně na krmení. Při příchodu domů opět podáme jednu dávku zvířátku přímo a ještě jednou nakapeme před odchodem do postele. Podání: Kapky podáváme zvířátku přímo na jazyk. Pokud k tomu zvíře není ochotné, je možné podat kapky na dlani, ve vodě k pití, na oblíbeném pamlsku i na krmení /třeba v granuli/.
Sledování stavu: datum počátku užívání si zaznamenáme do kalendáře. Na začátku užívání si můžeme zapsat poznámky k emocím a chování, které chceme kapkami změnit. Po dvou týdnech pravidelného užívání projděte znovu bod po bodu a zapište si, co a jak se zlepšilo. Totéž udělejte po čtyřech týdnech a poté po šesti týdnech. Teprve pak můžete definitivně vyhodnotit, jak esence pomohly. Podle toho se dále rozhodnete, zda již není nutné esence podávat, či zda změníte např. složení směsi esencí. Své poznatky můžete prokonzultovat a také zapsat do Knihy návštěv ostatním chovatelům pro informaci.

 

Nový komentář

* (Povinné)

VOLEJTE:  

 724 821 700

Pište přes formulář ZDE

 

  

Bachovy esence pro zvířata

Bachovy esence pro psy a kočky

VÁŠ DÁREK!

K originálním anglickým esencím dostáváte lahvičku s kapátkem ZDARMA jako dárek! Lahvičku v počtu jednoho kusu přiložíme k Vaší objednávce.

Bachovy květové esence

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE obchod a poradenství - netkatalog.czChovatelské potřeby - netkatalog.cz

Přihlášení