AGRESE U PSA směs 30ml - Bachovy květové esence

AGRESE U PSA směs 30ml - Bachovy květové esence

Hodnocení produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnocení:

Příprava při objednání

Agrese u psa, způsobená přílišnou dominancí, silně teritoriálním chováním, případně s tím související nezvládnutou výchovou, nevhodnými podmínkami chovu aj.

253 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Dostupné

AGRESE U PSA směs 30ml

Složení směsi (lahvička 30ml s kapátkem):
Kojenecká voda
Bachovy květové esence 14 kapek
Lékárenský alkohol 6 kapek

Vhodná pro všechna zvířata, která agresivně hájí své teritorium. Pro taková, která svým chováním děsí jiná zvířata i lidi a chovají se bezohledně. Nedovolí, aby jim byla sebrána hračka nebo si někdo sedl do jejich křesla. Pro psy, kteří jsou silně dominantní, přehnaně teritoriální, odmítají jiná zvířata. Pokud si jejich pán přivede novou známost, zcela ji odmítá a při přiblížení vrčí a může i napadat. Vůči jiným psům se chová tak, aby získal první místo ve smečce či v domě, kde žije (tím je myšlena samozřejmě i rodina chovatele). Je třeba rozlišovat, že kde je důvodem agresivity dominance a ochrana teritoria, je vhodná směs na léčení agrese. Pokud je agresivita vyvolaná strachem, je vhodná směs na agresi ze strachu. Musíte také vyloučit, že agrese není způsobená např. nádorem na mozku či jiným vážným onemocněním a bolestí. Bohužel, ani tato speciálně namíchaná směs nedokáže agresi léčit ve všech případech, někdy jsou přirozené pudy u psa natolik silné, že je potřeba konzultace se specialistou na chování u psů.

Důležité rady: Bachovy květové esence podáváme pravidelně a před podáním vždy protřepeme lahvičku!!! Nesmíme žádný den vynechat. Dodržování těchto zásad je pro dosažení dobrých výsledků velmi důležité.
Nezapomeňte také, že zvířátko žije s Vámi a Vy ho znáte nejlépe. Proto je na Vás, abyste dobře vyhodnotili jeho chování. To, co považujete za agresi, může být zapříčiněno nepřiměřeným stresem. Pomočování může být schválností, ale také může být projevem strachu anebo nemoci. Právě tak smutek či apatie psa může mít zdravotní důvody. Pokud si nejste jistí, nikdy zvíře nenechte bez pomoci. Vždy je nutné zajistit prohlídku u veterinárního lékaře. Bachovy květové esence nejsou náhradou této péče, ale vhodně ji doplňují.
Dávkování: Podáváme minimálně 4x 4 kapky denně u psů a koček. Podávání zajistíme podle podmínek, v nichž se zvířetem žijeme. To znamená, že pokud je někdo se zvířetem denně doma, může pravidelné podávání zajistit. Pokud nejsme se zvířetem v kontaktu přes den, podáme zvířeti kapky ráno po probuzení, poté před naším odchodem do práce či do školy nakapeme dvě dávky do misky s vodou k pití, případně na krmení. Při příchodu domů opět podáme jednu dávku zvířátku přímo a ještě jednou nakapeme před odchodem do postele. Podání: Kapky podáváme zvířátku přímo na jazyk. Pokud k tomu zvíře není ochotné, je možné podat kapky na dlani, ve vodě k pití, na oblíbeném pamlsku i na krmení /třeba v granuli/.
Sledování stavu: datum počátku užívání si zaznamenáme do kalendáře. Na začátku užívání si můžeme zapsat poznámky k emocím a chování, které chceme kapkami změnit. Po dvou týdnech pravidelného užívání projděte znovu bod po bodu a zapište si, co a jak se zlepšilo. Totéž udělejte po čtyřech týdnech a poté po šesti týdnech. Teprve pak můžete definitivně vyhodnotit, jak esence pomohly. Podle toho se dále rozhodnete, zda již není nutné esence podávat, či zda změníte např. složení směsi esencí. Své poznatky můžete prokonzultovat a také zapsat do Knihy návštěv ostatním chovatelům pro informaci.

 

Nový komentář

* (Povinné)

VOLEJTE:  

 724 821 700

Pište na e-mail info@bachovy-esence.com

či přes formulář ZDE

 

  

Bachovy esence pro zvířata

VÁŠ DÁREK!

K originálním anglickým esencím dostáváte lahvičku s kapátkem ZDARMA jako dárek! Lahvičku v počtu jednoho kusu přiložíme k Vaší objednávce.

Bachovy květové esence

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE obchod a poradenství - netkatalog.czChovatelské potřeby - netkatalog.cz
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies.