VINE (Vinná réva) 20ml - Bachovy květové esence

VINE (Vinná réva) 20ml - Bachovy květové esence

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Léčí teritoriální chování, dominanci, agresivitu. Upravuje chování dominantních jedinců vůči okolí.

276 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Dostupné

VINE - Vinná réva (Vitis Vinifera) 20ml

Vhodná pro všechna zvířata, která agresivně hájí své teritorium. Pro taková, která svým chováním děsí jiná zvířata i lidi a chovají se bezohledně. Nedovolí, aby jim byla sebrána hračka nebo si někdo sedl do jejich křesla. Pro psy, kteří jsou silně dominantní, přehnaně teritoriální, odmítají jiná zvířata. Pokud si jejich pán přivede novou známost či přítele, zcela je odmítá a vrčí při bližším kontaktu u lidí. Vůči jiným psům se chová tak, aby získal první místo ve smečce či v domě, kde žije. U koček je třeba pečlivějšího zkoumání, proč se tak kočka chová, protože může s takovým chováním začít z jednoho důvodu, ale pokračovat v něm může z jiného důvodu. Je třeba rozlišovat, že kde je důvodem agresivity dominance a ochrana teritoria, je vhodná esence Vine. Pokud je agresivita vyvolaná strachem, je vhodná esence Mimulus. Pokud nevypozorujete ani jedno, ani druhé, je vhodná esence Beech.

Při pozorování buďte pečliví, agresivita může být příznakem onemocnění centrální nervové soustavy. Zvíře může mít např. nádor či léze v mozku, anebo jiný vážný zdravotní problém.

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

VOLEJTE:  

 724 821 700

Pište na e-mail info@bachovy-esence.com

či přes formulář ZDE

 

  

Bachovy esence pro zvířata

VÁŠ DÁREK!

K originálním anglickým esencím dostáváte lahvičku s kapátkem ZDARMA jako dárek! Lahvičku v počtu jednoho kusu přiložíme k Vaší objednávce.

Bachovy květové esence

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE obchod a poradenství - netkatalog.czChovatelské potřeby - netkatalog.cz
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies.