NAMÍCHANÁ SMĚS ESENCÍ 2 v akci 1+1, 60ml (2x 30ml) - Bachovy květové esence

NAMÍCHANÁ SMĚS ESENCÍ 2 v akci 1+1, 60ml (2x 30ml) - Bachovy květové esence

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

AKCE Příprava při objednání

Bachovy květové esence - 60 ml namíchaná směs květových esencí na přání. Obsah esencí ve směsi až sedm druhů dle potřeby. Lahvička s kapátkem z modrého či hnědého skla 2 kusy (2x 30ml). Esence můžete zvolit sami, případně můžete využít možnost konzultace zdarma v ceně výrobku.

368 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Dostupné

NAMÍCHANÁ SMĚS V LAHVIČCE 30 ml - 2 KUSY

Bachova terapie umožňuje smíchání více druhů esencí, které pokrývají emoční potíže Vaše či Vašeho domáciho zvířete. Z potíží vyberte ty aktuální. Takové, které znamenají pro Váš život problém. Podle nich vyberte esenci či více esencí do své vlastní směsi. Pokud se na to necítíte, či potřebujete poradit s výběrem, obraťte se na mne po emailu.

Esence je nutné vypsat v objednávce do poznámky. Připište jméno toho, kdo bude esence užívat. Toto jméno bude uvedeno na štítku lahvičky. Příklad štítku: "Petr: Aspen, Mimulus, Beech, Star of Bethlehem". Anebo např. Rexík: Star of Bethlehem, Vine, Rock Rose, Vervain". Můžete i nevšední popisek: "Pro lepší život".

Zvolit si je můžete sami podle svého výběru, anebo se poradíte. Namíchanou směs dostanete v hnědé skleněné lahvičce s kapátkem o obsahu 30 ml (to je zhruba 600 kapek). Použitá je vždy kojenecká voda balená. Do směsi je přidáno několik kapek alkoholu pro zachování kvality směsi. Pokud si to nebudete přát, nebudeme roztok konzervovat alkoholem.

Na lahvičce naleznete štítek s výpisem obsažených esencí, dále krátkou informaci o způsobu podávání a datum namíchání. Trvanlivost směsi je zhruba 6 týdnů, doba, která přibližně odpovídá spotřebování směsi při pravidelném užívání 4x4 kapky denně. Záleží samozřejmě na intenzitě užívání. Vzorový štítek vidíte na přiloženém obrázku. Je třeba zabránit kontaminaci vody - dbejte, aby lahvička nebyla vystavena slunci a sálavému teplu, neponechávejte lahvičku otevřenou zbytečně, kapátko nepokládejte mimo lahvičku a neolizujte. Lahvičku nenechávejte v blízkosti elektromagnetického pole (mobil, mikrovlnná trouba, televize aj.). Při správném zacházení Vám směs esencí vydrží déle a bez potíží až do jejího spotřebování.

Užívání Bachových esencí ve směsi:

Esence užíváte minimálně čtyřikrát denně čtyři kapky. Začněte hned po probuzení a poslední užití doporučuji před usnutím (nejlépe je nechat jednu lahvičku na nočním stolku a druhou nosit v kabelce či batohu - odděleně od mobilu). Lahvičku před použítím protřepejte, aktivujete tím energetický potenciál esencí. Esence můžete nakapat přímo do úst (neolizovat kapátko), nebo si je přidat do vody k napití. Působení esencí můžete podpořit i potíráním zápěstí, tepny na krku a bodu mezi obočím (tzv. třetího oka).

Miminka a batolata: doporučujeme potírat zápěstí a místečko za ušima a mezi obočím. Neváhejte přidat několik kapek do koupele před spaním. Pokud dítě pije čaj či šťávu, můžete nakapat do pití. Obsah alkoholu je zanedbatelný. Pokud nechcete alkohol do směsi vůbec, stačí napsat do poznámky.

Pokud jste tak trochu nedisciplinovaní a nejste schopni pravidelné užívání během dne dodržet, nakapejte si 16 kapek do PET lahve s vodou (kojenecká voda s růžovým uzávěrem 0,5 až 0,75 l) a celý den upíjejte, a to pravidelně každý den. Přesto musíme doporučit hlavně klasické podávání, tedy minimálně 4x denně čtyři kapky z protřepané lahvičky. Toto podání je minimální, čím častěji, tím lépe. Nelze užít jednorázově jednou za den. Důležité je pravidelné užívání. Pokud nebudete esence užívat pravidelně v rozložení během dne, není možné očekávat zlepšení.

Zvířátka:

Poučení:
Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte nikdy slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo
lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování:
Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím je to lépe a zvýšíme pravděpodobnost úspěchu. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění:
Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání. Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém. Rádi Vám poradíme na základě Vašeho popisu. Nejsme ale s Vámi, zvíře jsme neviděli a nežijeme s ním tak jako Vy. Při výběru je tedy skutečné posouzení situace pouze a jenom na Vás.

Strach u psa

Sarka Poukova, 26. 12. 2017 15:02:38

Dobry den, potrebovala bych namichat esenci na miru pro naseho pejska,je mu 7 let,parson russell terier.Vice jak 2 mesice odmita chodit ven,boji se uplne vseho,hlavne zvuku.Zacal se pocuravat doma,je proste bojacny.Nic se u nas nezmenilo,nikdo mu neublizil,prislo to z niceho nic.Ranni venceni je v pohode,odpoledne a vecer je strasny problem,tahame ho doslova na voditku,nechce jit,ani se pomalu vycurat nic.Jsme z nej zoufali,na veterine jsme byli,udelali kompletni vysetreni a vse je v poradku.Takze problem ma asi v hlave.Silvestr je nejvetsi strasak,vyzkouseli jsme uz mnoho utisujicich gelu,ale nic na nej teda nepusobi.Takze by jsme potrebovali namichat neco silnesiho,aby se uklidnil kdyz pujde ven a tolik se nebal a nebyl ve stresu,coz je ted pernamentne. Dekujeme za pomoc a doufame,ze to Darwinovi pomuze,je nam ho moc lito,kdyz vidime,jak se trapi. S pozdravem S.Poukova

Nový komentář

* (Povinné)

VOLEJTE:  

 724 821 700

Pište na e-mail info@bachovy-esence.com

či přes formulář ZDE

 

  

Bachovy esence pro zvířata

VÁŠ DÁREK!

K originálním anglickým esencím dostáváte lahvičku s kapátkem ZDARMA jako dárek! Lahvičku v počtu jednoho kusu přiložíme k Vaší objednávce.

Bachovy květové esence

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE obchod a poradenství - netkatalog.czChovatelské potřeby - netkatalog.cz

Přihlášení