IMPATIENS (Netýkavka žlázonosná) 20ml - Bachovy květové esence

IMPATIENS (Netýkavka žlázonosná) 20ml - Bachovy květové esence

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Léčí netrpělivost, podrážděnost, neochotu ke spolupráci, vznětlivost, hyperaktivitu. Navozuje chuť spolupracovat, klid a trpělivost.

276 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Dostupné

IMPATIENS - Netýkavka žlázonosná (Impatiens glandulifera) 20ml

Esence je vhodná pro zvířata, která projevují neklid, napětí a netrpělivost - nemohou se dočkat, až půjdou ven či zpět domů, až dostanou najíst a napít, jsou hyperaktivní a neposedná. Jsou neklidná, když nemají lidskou pozornost a když nejsou dostatečně zaměstnaná. Pro tažné psy, kteří nejsou ochotni ke spolupráci a chtějí jít rychleji. Pro silně vítací psy, kteří na návštěvy skáčou a srážejí přitom kolem všechny věci. Pro služební psy, kteří dělají spoustu chyb z netrpělivosti a napětí při výcviku. Pro výstavní psy, kteří nepostojí a nespolupracují s majitelem. Pro koně, kteří se obtížně sedlají, protože nepostojí. Pro závodní koně, kteří přes překážky pospíchají příliš a dělají chyby.

Po fyzické stránce je esence vhodná při podráždění kůže, svědění a ekzému. Dále při syndromu dráždivého tračníku, zkaženém žaludku, zažívacích potížích, kolice, zvracení a průjmu, které nesouvisí s potravou. Ulevuje od svalových křečí. Může doplnit veterinární léčbu.

Nový komentář

* (Povinné)

VOLEJTE:  

 724 821 700

Pište na e-mail info@bachovy-esence.com

či přes formulář ZDE

 

  

Bachovy esence pro zvířata

VÁŠ DÁREK!

K originálním anglickým esencím dostáváte lahvičku s kapátkem ZDARMA jako dárek! Lahvičku v počtu jednoho kusu přiložíme k Vaší objednávce.

Bachovy květové esence

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE obchod a poradenství - netkatalog.czChovatelské potřeby - netkatalog.cz
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies.