AGRESE U KOČKY směs 30ml - Bachovy květové esence

AGRESE U KOČKY směs 30ml - Bachovy květové esence

Hodnocení produktu: 4.33/5 (6x)

Vaše hodnocení:

Příprava při objednání

Bachovy esence ve směsi zaměřené na agresívní projevy u kočky.

253 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Dostupné

AGRESE U KOČKY směs 30 ml

Složení směsi (lahvička 30ml s kapátkem):
Kojenecká voda
Bachovy květové esence 14 kapek
Lékárenský alkohol

Směs obsahuje esence, které u kočky působí na pocity úzkosti a její potřebu útočit, ovlivňují dominantní a teritoriální chování a výkyvy nálady. Agrese může být spuštěna z mnoha důvodů a je na majiteli, aby situaci dobře vyhodnotil. Zvláště je třeba dobře posoudit situaci, když je v domácnosti malé dítě či jiné zvíře a chování kočky znemožňuje normální fungování rodiny. Kočka nemůže v domě vládnout, situaci musíme mít pod kontrolou my jako její chovatelé. Musíme kočce připravit takové podmínky, abychom její agresi dostali pod kontrolu a poskytli jí dostatek prostoru a příležitostí k tomu, abychom potřebu agresivního chování významně omezili. Pamatujte, že každé zvíře je jiné, má svoji osobnost a vlastní povahu a také rozdílné vnímání a prožívání situací. Kočka je složité stvoření, může mít velmi instinktivní chování, které my lidé těžko chápeme. Je důležité zvířátko sledovat, snažit se porozumět jeho projevům a potřebám a vysledovat skutečnou příčinu jeho potíží. Nepříjemné prvky vzájemného soužití jsou často zapříčiněny právě tím, že dobře nepochopíme, co k obtížnému chování kočky doopravdy vede. Společně s trpělivostí, láskou a péčí mohou Bachovy květové esence významně přispět k pohodě vzájemného soužití s čtyřnohým miláčkem.

Důležité rady: Bachovy květové esence podáváme pravidelně a před podáním vždy protřepeme lahvičku!!! Nesmíme žádný den vynechat. Dodržování těchto zásad je pro dosažení dobrých výsledků velmi důležité. Nezapomeňte také, že zvířátko žije s Vámi a Vy ho znáte nejlépe. Proto je na Vás, abyste dobře vyhodnotili jeho chování. To, co považujete za agresi, může být zapříčiněno nepřiměřeným stresem. Pomočování může být schválností, ale také může být projevem strachu anebo nemoci. Právě tak smutek či apatie psa či kočky může mít zdravotní důvody. Pokud si nejste jistí, nikdy zvíře nenechte bez pomoci. Vždy je nutné zajistit prohlídku u veterinárního lékaře. Bachovy květové esence nejsou náhradou této péče, ale vhodně ji doplňují.

Dávkování: Podáváme minimálně 4x 4 kapky denně u psů a koček. Podávání zajistíme podle podmínek, v nichž se zvířetem žijeme. To znamená, že pokud je někdo se zvířetem denně doma, může pravidelné podávání zajistit. Pokud nejsme se zvířetem v kontaktu přes den, podáme zvířeti kapky ráno po probuzení, poté před naším odchodem do práce či do školy nakapeme dvě dávky do misky s vodou k pití, případně na krmení. Při příchodu domů opět podáme jednu dávku zvířátku přímo a ještě jednou nakapeme před odchodem do postele. Podání: Kapky podáváme zvířátku přímo na jazyk. Pokud k tomu zvíře není ochotné, je možné podat kapky na dlani, ve vodě k pití, na oblíbeném pamlsku i na krmení /třeba v granuli/.

Sledování stavu: datum počátku užívání si zaznamenáme do kalendáře. Na začátku užívání si můžeme zapsat poznámky k emocím a chování, které chceme kapkami změnit. Po dvou týdnech pravidelného užívání projděte znovu bod po bodu a zapište si, co a jak se zlepšilo. Totéž udělejte po čtyřech týdnech a poté po šesti týdnech. Teprve pak můžete definitivně vyhodnotit, jak esence pomohly. Podle toho se dále rozhodnete, zda již není nutné esence podávat, či zda změníte např. složení směsi esencí. Své poznatky můžete prokonzultovat a také zapsat do Knihy návštěv ostatním chovatelům pro informaci.

Štítek na lahvičce: poskytuje údaje: název směsi (určení), obsah lahvičky v ml, složení směsi, datum namíchání, doba trvanlivosti, označení výrobce, krátká informace k použití, jméno kočky (uvede-li jej objednávající do poznámky při objednání).

Poučení: Zabraňte kontaminaci kapátka a vody v lahvičce. Kojenecká voda se při nevhodném zacházení může zakalit a znehodnotit. Nevystavujte lahvičku přímému slunečnímu světlu a horku. Neskladujte v blízkosti elektromagnetického pole (televize, mobil, mikrovlnná trouba aj.). Pokud si nepřejete směs konzervovat alkoholem, je nutné toto přání napsat do poznámky při objednání. Upozorňujeme, že obsah alkoholu je pro zvířátko zanedbatelný, pro zachování kvality směsi je ale významný. Do poznámky můžete napsat i jméno zvířátka, které chcete mít na štítku lahvičky.

Nový komentář

* (Povinné)

VOLEJTE:  

 724 821 700

Pište na e-mail info@bachovy-esence.com

či přes formulář ZDE

 

  

Bachovy esence pro zvířata

VÁŠ DÁREK!

K originálním anglickým esencím dostáváte lahvičku s kapátkem ZDARMA jako dárek! Lahvičku v počtu jednoho kusu přiložíme k Vaší objednávce.

Bachovy květové esence

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE obchod a poradenství - netkatalog.czChovatelské potřeby - netkatalog.cz
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies.