Kniha návštěv - Vaše zkušenosti a připomínky neváhejte předat ostatním

Bachovy květové esence diskuze

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

* (Povinné)

Ivana 10. 1. 2018 07:25:14

naprostá spokojenost, silvestr bez problému :-)

Lucie 17. 2. 2018 19:15:30

Naprostá spokojenost. Řešili jsme dlouhé roky falešnou březost včetně nervózního chování, nošení hraček, které pokládala za štěňata, zvětšené mléčné žlázy a dalších projevů. Vždy to po pár dnech přešlo, ale tento rok to trvalo už několik týdnů a zhoršilo se to. Po týdnu užívání kapek se zlepšila o tolik, že jsme tomu nemohli uvěřit. Dokonce došlo i ke zlepšení celkově psychiky naší fenky. Objednám znovu.

Michaela 11. 4. 2018 11:26:35

Dobrý den, naše 5ti letá fenka jorkšíra Biewera, se asi tak 2x do týdne ve večerních hodinách začala hrozně klepat, byla vystrašená, klepala se a zrychleně dýchala. Konzultovala jsem to i s veterinářem a bylo mi řečeno, že se zřejmě něčeho bojí, slyší třeba něco, co my neslyšíme, ale že s tím nenaděláme nic. Pak se to začalo zhoršovat a klepala se i ráno, báli jsme se jí nechávat samotnou doma. Zkusili jsme Bachovy květové esence STRACH U PSA a musím říct, že se to neuvěřitelně zlepšilo, sice až tak po měsíci užívání, ale ted je ráno úplně v pohodě. Občas teda ještě přiběhne vyděšená večer, ale rozhodně to není tak hrozné a tak časté, jak to bývalo. Zkusíme koupit další kapičky a doufám, že se to ještě zlepší. O víkendu jsem absolvovala kurz pro reaktivní psy a Bachovy květové esence tam byly zmíněny jako jedna z variant jak psovi pomoci - to jsem ráda slyšela :-) Pavlo, moc Vám děkuji, Michala

VOLEJTE:  

 724 821 700

Pište přes formulář ZDE

 

  

Bachovy esence pro zvířata

Bachovy esence pro psy a kočky

VÁŠ DÁREK!

K originálním anglickým esencím dostáváte lahvičku s kapátkem ZDARMA jako dárek! Lahvičku v počtu jednoho kusu přiložíme k Vaší objednávce.

Bachovy květové esence

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE obchod a poradenství - netkatalog.czChovatelské potřeby - netkatalog.cz

Přihlášení