BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE - SMĚS "NA MÍRU"

3 Položky

Bachovky pro zvířata

Bachovy květové esence pomáhají nejen lidem. Jsou vhodné také pro zvířata, jak ta domácí, tak i divoká.  Psi, kočky, koně a další zvířata mají stejně jako lidé popsatelné a viditelné vlastnosti a emoce, jako je strach, žárlivost, agresivita, smutek, stesk po domově, majetnickost, plachost apod. Domestikovaná zvířata jsou odvěkou součástí našich domovů, a tak není divu, že dávno přebrala naše emoce a přizpůsobila se našemu způsobu života. Prožívají s námi radost, starost i těžká traumata a nemoci. Na Bachovy květové esence reagují velmi dobře, stačí je dobře zvolit a správně podávat. Pomoci můžete originálními esencemi vybranými podle povahy a emocí zvířátka, ale vyzkoušet můžete také speciální směsi na jasný problém, jako je např. strach, agrese, agrese ze strachu, potíže s cestováním autem, žárlivost, směs připravená speciálně pro psí a kočičí seniory aj. Směsi jsou připraveny podle zveřejněných zkušeností Marion Brehmer, Helen Grahamové a Gregory Vlamise. 

Pokud potřebujete kombinaci esencí přizpůsobit konkrétnímu psovi, kočce, koníkovi a namíchat směs na míru jeho osobnosti, můžete vybrat sami nebo stav zkonzultovat. 

Esence, které chcete namíchat do směsi, napište do poznámky při procesu objednání. Můžete uvést jméno, které chcete mít na štítku. Příklad: Punťa - Aspen, Mimulus, Star of Bethlehem.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

VOLEJTE:  

 724 821 700

Pište na e-mail info@bachovy-esence.com

či přes formulář ZDE

 

  

Bachovy esence pro zvířata

VÁŠ DÁREK!

K originálním anglickým esencím dostáváte lahvičku s kapátkem ZDARMA jako dárek! Lahvičku v počtu jednoho kusu přiložíme k Vaší objednávce.

Bachovy květové esence

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE obchod a poradenství - netkatalog.czChovatelské potřeby - netkatalog.cz
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies.