BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE - SMĚS "NA MÍRU"

3 Položky

Bachovky pro zvířata

Bachovy květové esence pomáhají nejen lidem. Jsou velice vhodné i pro zvířata, jak ta domácí, tak i divoká.  Psi, kočky, koně a další zvířata mají stejně jako lidé popsatelné a viditelné vlastnosti a emoce, jako je strach, žárlivost, agresivita, smutek, stesk po domově, majetnickost, plachost apod. Domestikovaná zvířata jsou odvěkou součástí našich domovů, a tak není divu, že dávno přebrala naše emoce a přizpůsobila se našemu způsobu života. Prožívají s námi radost, starost i těžká traumata a nemoci. Na Bachovy květové esence reagují dokonce většinou rychleji než lidé, pokud jsou esence dobře zvolené a správně podávané. 

Pomoci můžete originálními esencemi vybranými podle povahy a reakcí zvířátka, ale vyzkoušet můžete i speciální směsi připravené pro určitý problém, jako je např. strach, agrese, agrese ze strachu, potíže s cestováním autem, žárlivost, směs připravená speciálně pro psí a kočičí seniory aj. Směsi jsou připraveny podle zveřejněných zkušeností Marion Brehmer, Helen Grahamové a Gregory Vlamise. 

Pokud chcete směs esencí přizpůsobit konkrétnímu psovi, kočce, koníkovi i jinému zvířeti a namíchat směs na míru jeho osobnosti a problému, můžete vybrat sami, anebo můžeme stav zkonzultovat. Konzultace je v ceně namíchané směsi. Ceny namíchaných směsí podle počtu a velikosti balení najdete zde v nabídce níže.

Esence, které chcete namíchat do směsi, napište prosím do poznámky při procesu objednání. Napište také jméno, které chcete mít na štítku uvedené. Příklad: Punťa - Aspen, Mimulus, Star of Bethlehem.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

VOLEJTE:  

 724 821 700

Pište na e-mail info@bachovy-esence.com

či přes formulář ZDE

 

  

Bachovy esence pro zvířata

VÁŠ DÁREK!

K originálním anglickým esencím dostáváte lahvičku s kapátkem ZDARMA jako dárek! Lahvičku v počtu jednoho kusu přiložíme k Vaší objednávce.

Bachovy květové esence

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE obchod a poradenství - netkatalog.czChovatelské potřeby - netkatalog.cz

Přihlášení