PÁNÍČKOVÉ - BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE PRO MAJITELE ZVÍŘAT

15 položek

Bachovy květové esence

Jsme to právě my, kdo ovlivňuje zdraví, chování a pohodu psa, kočky či jiného domácího zvířete. Jsou s námi spojeni, už dávno to nejsou divoká zvířata, ale přesto v sobě nesou instinktivní vzorce chování a přirozené pudy, které ovlivňují vzájemné soužití. To může při našem nepochopení a ignorování významně uškodit pohodovému sdílení domácnosti a radosti ze společného přátelství. Často to totiž není náš mazlíček, kdo "nese vinu" za nepříjemnosti. Jsme to v mnoha případech my, páníčkové, kteří jsou netrpěliví, nedůslední, neobratní a vystavují zvíře zbytečnému stresu a svoji výchovu omezují na trestání, které zvíře nechápe. Jeho životem se poté stane strach, úzkost, panika, které vyústí v přirozený pud sebezáchovy a v nepříjemnosti. Je to jako u nás lidí, co zvíře, to povaha. Jsou zvířata od přírody trpělivá, mazlivá a moudrá, stejně jako raplové, divoši a prudilové. Mají ale jednu úžasnou vlastnost, pro kterou stojí za to nad nimi přemýšlet a věnovat se jim a kterou lidé obvykle postrádají.... Milují nás totiž bez ohledu na náš vzhled, naši inteligenci, úspěchy či postavení a majetek. Jsou nám oddaní bez výhrad, pokud spolu vybudujeme dobrý vztah založený na důvěře a lásce.  Jsou jedineční a jsou tu jen pro nás. Jsou vždy připraveni sdílet s námi to dobré i to zlé.

Věnujme tedy pozornost i sami sobě, pokud řešíme potíže s nimi. Podívejte se, jak mohou esence ovlivnit naše emoce a prožívání, naši nechápavost, netrpělivost, vztek, výbušnost, pohodlnost aj.  Nechybí ani tipy spojené vyloženě s chovatelstvím, které jsou odvozeny ze zkušeností Marion Brehmer, Mechthild Scheffer, Helen Graham a Gregory Vlamise a mé dvanáctileté praxe terapeuta.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

VOLEJTE:  

 724 821 700

Pište na e-mail info@bachovy-esence.com

či přes formulář ZDE

 

  

Bachovy esence pro zvířata

VÁŠ DÁREK!

K originálním anglickým esencím dostáváte lahvičku s kapátkem ZDARMA jako dárek! Lahvičku v počtu jednoho kusu přiložíme k Vaší objednávce.

Bachovy květové esence

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE obchod a poradenství - netkatalog.czChovatelské potřeby - netkatalog.cz

Přihlášení