Bachovy květové esence pro psy

31 položek

Agrese u psa Bachovy esence pro psy
Agrese ze strachu u psa 
Cestování se psem
Drbání a kousání 
Epilepsie u psa
Falešná březost
Hyperaktivita 
Hysterie
Kastrace
Koprofagie 
Krásná srst 
Ničitel 
Očkování 
Pracovní pes 
Separační úzkost 
Silvestr 
Skákání 
Smutek u psa 
Starý pejsek 
Strach u psa 
Štěkání u psa 
Štěňátko 
Tvrdohlavost
Učení a koncentrace 
Z útulku domů
Značkování 
Žárlivost u psa

Obrázky produktu jsou orientační. Modrá či hnědá lahvička s kapátkem je vždy opatřena štítkem s názvem produktu, informací o množství a složení obsahu, datem namíchání, údajem o expiraci a krátkým návodem k používání. K lahvičce obdržíte v zásilce rovněž leták s podrobnými informacemi. 

Směsi jsou připraveny v souladu s učením a poznatky Edwarda Bacha a současných specialistů na Bachovy květové esence a jejich léčivé schopnosti u zvířat i lidí. Každá směs obsahuje pramenitou vodu, Bachovy květové esence Nelsons a šest kapek kvalitního alkoholu. Jsou míchány čerstvé. Nejsou náhražkou kvalitní veterinární péče, kterou by měl každý chovatel zajistit zvířeti vždy, když zvíře změní své chování anebo vzhled. O své bolesti a trápení vám nemůže nic říci, může vám ale napovědět svým chováním a pohledem očí, změnou chuti k jídlu a chuti do života.

Důležité upozornění:
Jen chovatel a majitel zvířete může zjistit, kde je skutečně problém. Vybírejte proto esence velmi uvážlivě a pozorujte zvířátko a jeho reakce v určitých situacích, v určitém prostředí a s určitými lidmi. Někdy pouhé zlepšení podmínek, prostředí a změna způsobu výchovy a přístupu může přinést velké změny k lepšímu. Ráda Vám poradím s výběrem, své zvíře ale znáte nejlépe vy sami a já můžu vycházet pouze z toho, co vy sami vypozorujete a mně sdělíte. Buďte proto pečliví a zodpovědní při rozhodování, co je skutečnou příčinou potíží s chováním.

Směsi jsou připraveny také v globulích. Sledujte pozorně nabídku!

 

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

VOLEJTE:  

 724 821 700

Pište na e-mail info@bachovy-esence.com

či přes formulář ZDE

 

  

Bachovy esence pro zvířata

VÁŠ DÁREK!

K originálním anglickým esencím dostáváte lahvičku s kapátkem ZDARMA jako dárek! Lahvičku v počtu jednoho kusu přiložíme k Vaší objednávce.

Bachovy květové esence

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE obchod a poradenství - netkatalog.czChovatelské potřeby - netkatalog.cz

Přihlášení