Bachovy květové esence pro kočky

27 položek

Bachovky pro kočky

Agrese u kočky
Agrese ze strachu u kočky
Cestování s kočkou
Divoká kočka
Drbání a kousání
Epilepsie u kočky
Hyperaktivita
Kastrace
Krásná srst
Mňoukání
Na písek
Náladovost
Ničitel
Očkování
Silvestr
Smutek u kočky
Stěhování koťat
Stará kočka
Strach u kočky
Koťátko
Vzteklá kočka
Značkování
Z útulku domů
Žárlivost u kočky

Obrázky produktu jsou orientační. Modrá či hnědá lahvička s kapátkem je vždy opatřena štítkem s názvem produktu, informací o množství a složení obsahu, datem namíchání, údajem o expiraci a krátkým návodem k používání. K lahvičce obdržíte v zásilce rovněž leták s podrobnými informacemi.

Směsi jsou připraveny v souladu s učením a poznatky Edwarda Bacha a současných specialistů na Bachovy květové esence a jejich léčivé schopnosti u zvířat i lidí. Každá směs obsahuje pramenitou vodu, Bachovy květové esence Nelsons a šest kapek lékárenského alkoholu. Jsou míchány čerstvé. Nejsou náhražkou kvalitní veterinární péče, kterou by měl každý chovatel zajistit zvířeti vždy, když zvíře změní své chování anebo vzhled. O své bolesti a trápení vám nemůže nic říci, může vám ale napovědět svým chováním a pohledem očí, změnou chuti k jídlu a chuti do života.

Důležité upozornění:
Jen chovatel a majitel zvířete může zjistit, kde je skutečně problém. Vybírejte proto esence velmi uvážlivě a pozorujte zvířátko a jeho reakce v určitých situacích, v určitém prostředí a s určitými lidmi. Někdy pouhé zlepšení podmínek, prostředí a změna způsobu výchovy a přístupu může přinést velké změny k lepšímu. Pamatujte, že kočka je velmi složitý tvor, kterého ještě daleko více než psa vedou vrozené instinkty. Ráda Vám poradím s výběrem, své zvíře ale znáte nejlépe vy sami a já můžu vycházet pouze z toho, co vy sami vypozorujete. Buďte proto pečliví a zodpovědní při rozhodování, co je skutečnou příčinou potíží s chováním.

Velmi doporučuji všem chovatelům, kteří chtějí poznat tajemství kočičí duše, seriál Moje pekelná kočka. Americký dokumentární seriál z roku 2009 s muzikantem a specialistou na chování koček Jacksonem Galaxym nás sice občas rozesměje při vnímání mentality amerických lidiček, ale je naprosto nepřekonatelný v odhalování tajemných zákoutí kočičího světa. Bude vás překvapovat, jaké jemné nuance přístupu a prostředí ovlivňují chování koček a jak málo někdy stačí, abyste porozuměli a pochopili, co vaší kočce chybí, čím se trápí a proč tím nakonec trápí i nás. Je neuvěřitelné, jak citlivé a vnímavé kočky jsou a jak málo vnímaví a citliví jsme někdy my, lidé a jejich chovatelé. Skvělá zábava i poučení.

Směsi jsou připraveny také v globulích. Sledujte pozorně nabídku!

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

VOLEJTE:  

 724 821 700

Pište přes formulář ZDE

 

  

Bachovy esence pro zvířata

Bachovy esence pro psy a kočky

VÁŠ DÁREK!

K originálním anglickým esencím dostáváte lahvičku s kapátkem ZDARMA jako dárek! Lahvičku v počtu jednoho kusu přiložíme k Vaší objednávce.

Bachovy květové esence

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE obchod a poradenství - netkatalog.czChovatelské potřeby - netkatalog.cz

Přihlášení